IMG_2247.jpg
Autor stránek:
- Jan Jetmar
- učitel ZŠ - Tv, Rj, Čsp, Inf

Stránky jsou určeny:
- žákům, kteří rádi sportují

Na stránkách naleznete:
-vše o tělesné výchově a sportu na ZŠ Bratří Čapků

Jan Jetmar

Mobil - 605 925382

 E-mail - jetmar.jan@zsbcuo.cz

 

 

ZŠ Bratří Čapků

Základní škola

Bratří Čapků 1332

Ústí nad Orlicí

562 06

 

 

Kancelář - 736 772 448

Jídelna - 734 798 200

Ředitelna - 734 772 205

Tělocvična - 734 798 208

 

Škola e-mail - skola@zsbcuo.cz

KK v plavání 2017

Ve čtvrtek jsme se se 13 žáky vypravili do Chrudimi na krajské kolo v plavání, kam postoupila nejlepší družstva ze čtyř okresů. Z naší školy se na tyto závody probojovalo jak družstvo starších dívek, tak starších chlapců. Za každé družstvo plavalo 6 plavců, kteří si v rozplavbách rozebrali čtyři styly - volný způsob, prsa, motýlek a znak. Po rozplavbách následovala polohová štafeta v pořadí znak - prsa - motýlek - kraul. A na závěr se plavci představili ve štafetě 6 x 50m volným způsobem. 
V průběhu závodu jsme podle výsledků jednotlivých rozplaveb odhadovali, že by chlapci mohli obsadit druhé místo a dívky druhé nebo třetí místo. Proto nás velice mile překvapilo vyhlášení výsledků, kde chlapci opravdu skončili druzí a dívky byly vyhlášeny jako vítězky krajského kola. Protože vítězná škola v závodě chlapců měla v sestavě několik žáků z mladší kategorie (což je v našem kraji povoleno), kteří nemohou startovat v republikovým finále, postoupovala v tu chvíli obě naše družtva na republiku. Zklamání nastalo ve vlaku při zpáteční cestě. Volal nám hlavní rozhodčí, že došlo ke špatnému sečtení trestných bodů, a to má za následek, že naše dívky obsadily celkové druhé místo za základní školou z Chrudimi a na repulikové finále tedy nepojedou. Samozřejmě, že holky byly naštvané, určitě právem, ale věřím, že s odstupem času budou na sebe hrdé i za vynikající druhé místo v kraji.
Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Naši školu reprezentovali - J. Elčknerová, T. Hrdina, J. Hurych, G. Kočová, J. Kuběnka, A. Macková, R. Novotný, D. Seidl, V. Stránská, R. Šeda, M. Švábová, E. Teplá a A. Trnková.
Foky ze závodu zde >>> 
07.12.2017 16:20:38
jetmar.jan
www.jan-jetmar.wgz.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one