IMG_2247.jpg
Autor stránek:
- Jan Jetmar
- učitel ZŠ - Tv, Rj, Čsp, Inf

Stránky jsou určeny:
- žákům, kteří rádi sportují

Na stránkách naleznete:
-vše o tělesné výchově a sportu na ZŠ Bratří Čapků

Jan Jetmar

Mobil - 605 925382

 E-mail - jetmar.jan@zsbcuo.cz

 

 

ZŠ Bratří Čapků

Základní škola

Bratří Čapků 1332

Ústí nad Orlicí

562 06

 

 

Kancelář - 736 772 448

Jídelna - 734 798 200

Ředitelna - 734 772 205

Tělocvična - 734 798 208

 

Škola e-mail - skola@zsbcuo.cz

Okrsková kola ve florbalu 2017

Ve dnech od 22. do 28. 11. 2017 se na různých místech uskutečnila okrsková kola ve florbalu. Vše začalo v České Třebové ve středu 22. listopadu, kde se střetla družstva mladších žáků. Naši školu reprezentovali žáci - Filip Hoffman,Tomáš Jadrný, Kamil Jiruf, Luboš Kovář, Matěj Matoušek, Dominik Soukup, Jonáš Svoboda, Jakub Šimek a Vojta Štantejský. V těžské konkurenci třebovských škol, které doplnila ZŠ Damníkov, se naši kluci neztratili. Po třech vítězstvích a jedné prohře jsme nastupovali do závěrečného zápasu s vědomím, že když vyhrajeme postoupíme do okreního kola. Hráli jsme se ZŠ Nádražní. Byl to urputný boj až do samého závěru. Nakonec nám k postupu chyběl jediný gól, když zápas skončil remízou 1:1. Za nasazení, herní projev a konečné druhé místo je třeba kluky pochválit.

V pátek 24. listopadu se konaly dva turnaje. Do České Třebové vyjeli starší kluci a v naší tělocvičně se utkala starší děvčata. Kluci ve složení R. Novotný, T. Hrdina, J. Gryc, O. Vlaškovský, J. Pecha, D. Horálek, D. Seidl a M. Šimek po čtyřech prohrách a vítězství nad ZŠ Habrmanova z České Třebové obsadili páté místo. U děvčat, která hrála ve složení E. Krummerová, S. Mikysková, M. Švábová, A. Trnková, A. Votavová a D. Kameníková, to bylo o poznání lepší. Po vítězství nad ZŠ Svatopluka Čecha z Chocně 3:1 a remíze 3:3 nad ZŠ Choceň Choceňského potřebovala děvčata zvítězit v posledním zápase nad zatím posledním týmem ZŠ VM Javornického o více jak 5 branek. Přestože naše dívky neustále tlačily soupeřky na jejich polovině, neumožnil jim výkon brankářky vtřelit víc než dvě branky a po výsledku 2:1 tak obsadila druhé, tedy nepostupové, místo. Přesto je potřeba holky pochválit za předvedený výkon.

Jako poslední se do bojů o postup do okresního kola zapojila v úterý 28. listopadu naše děvčata ze 6. a 7. tříd. Bohužel narazila na těžkého soupeře z Chocně, kterou reprezentovaly dívky z florbalových oddílů, a tak se jim i přes bojovný výkon postoupit nepodařilo. Do Chocně vyrazily tyto dívky - A. Carbová, A. Borovičková, S. Bačová, Z. Faltusová, A. Jarná, A. Matějíčková, N. Brožová, N. Rosová a A. Voksová, které naší škole rozhodně ostudu neudělaly.

Pár fotek z turnajů >>>
 
29.11.2017 08:37:31
jetmar.jan
www.jan-jetmar.wgz.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one